Motionless In White
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaubanduskeskuses.

2 posters

Go down

Kaubanduskeskuses. Empty Kaubanduskeskuses.

Postitamine by Blood On The Dance Floor Reede Juul 29, 2011 12:06 pm

"Neil pole seda, saad aru Dahvie, neil pole seda !" vingus Jayy ning osutas nende ees olevale letile. " Võta maasika maitseline siis " naeris mees oma bändikaaslast vaadates õrnalt ning õige pea liikusid mõlemad kassa poole, neist pikemal käes hunnik roosa ümbrispaberiga pulgakomme. " Fuck, järjekord " sõnas Jayy näol kõver muie ning jõllitas pikka kassasaba. Ikka veel heatujuliselt asusid kaks meest sinna seisma, hüpeldes vahepeal ringi ja teeseldes, et maiused nende käes on mikrofonid.
Blood On The Dance Floor
Blood On The Dance Floor

Postituste arv : 48
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Kaubanduskeskuses. Empty Re: Kaubanduskeskuses.

Postitamine by Carolyn Emily Steward Reede Juul 29, 2011 3:58 pm

Carolyn kõndis enda sõbrannaga poes ja nägi Jay'd ja Dahvie't järjekorras ''Oh vaata!'' osutas siis Carolyn näpuga poiste poole ja otsis kotist pastakat ja paberit ning jooksis poiste poole autogrammi ja pilti küsima.
Carolyn Emily Steward
Carolyn Emily Steward

Postituste arv : 71
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Kaubanduskeskuses. Empty Re: Kaubanduskeskuses.

Postitamine by Blood On The Dance Floor Reede Juul 29, 2011 4:25 pm

Nähes enda poole jooksvat teismelist tüdrukut naeratas Jayy säravalt ja müksas Dahviet kergelt ribidesse : " Slash Gash !" teatas ta ning lehvitas neiule. " Sa oled nii vastupandamatu " muigas lühem ja tibukollaste salkudega mees kergelt ning viipas fännile ka omakorda kutsudes teda lähemale.


Viimati muutis seda Blood On The Dance Floor (Reede Juul 29, 2011 7:48 pm). Kokku muudetud 1 kord
Blood On The Dance Floor
Blood On The Dance Floor

Postituste arv : 48
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Kaubanduskeskuses. Empty Re: Kaubanduskeskuses.

Postitamine by Carolyn Emily Steward Reede Juul 29, 2011 6:56 pm

Carolyn läks rõõmsaks ja jooksis poiste juurde ulatades neile pastaka ja paberi samal ajal Jay'd kallistades.
Carolyn Emily Steward
Carolyn Emily Steward

Postituste arv : 71
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Kaubanduskeskuses. Empty Re: Kaubanduskeskuses.

Postitamine by Blood On The Dance Floor Reede Juul 29, 2011 7:47 pm

Kallistades tüdrukut vastu laienes Jayy naeratus veelgi, mees armastas oma fänne väga, " Dahvie, miks alati sina esimese autogrammi kirjutad " naeris ta pettumust teeseldes. " Sest sina haarad kõik embusesse enne kui nad midagi teha jõuavad " ütles kahest lühem taaskord muiates. " Ja kellele ma selle pühendan ? " küsis ta nende ees seisvalt tüdrukult.
Blood On The Dance Floor
Blood On The Dance Floor

Postituste arv : 48
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Kaubanduskeskuses. Empty Re: Kaubanduskeskuses.

Postitamine by Carolyn Emily Steward Reede Juul 29, 2011 7:59 pm

Carolyn punastas ''Mulle.'' ütles tüdruk ja kallistas siis Dahvie't ka ''Tee meist pilti!'' ütles Emily ja andis enda kaamera sõbrannale.
Carolyn Emily Steward
Carolyn Emily Steward

Postituste arv : 71
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Kaubanduskeskuses. Empty Re: Kaubanduskeskuses.

Postitamine by Blood On The Dance Floor Reede Juul 29, 2011 8:33 pm

OT : Kas sa ei saaks pikemaid postitusi teha ?

" Sulle ehk... Ma ei saa ju pühendusse kirjutada kallile sulle " naeris Jayy ning sasis tüdruku juukseid. Nähes tüdruku sõbrannat kaamerat välja võtmas tiris ta Dahvie kaasa ning mõlemad mehed naeratasid laialt. " Oh, meie kord on " ütles Dahvie ning nähes, et Jayy ikka veel fänni ümber tiirleb maksis ta pulgakommide eest ise. " Sa oled mulle nii sees " muigas ta ning võttis mehelt piha ümbert kinni tõustes kikivarvukile, et pea talle õlale panna. " Kurat, miks sinu sugune ei võiks gei olla !" vingus Jayy grimassiga.
Blood On The Dance Floor
Blood On The Dance Floor

Postituste arv : 48
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Kaubanduskeskuses. Empty Re: Kaubanduskeskuses.

Postitamine by Carolyn Emily Steward Reede Juul 29, 2011 8:38 pm

Carolyn naeris poiste üle ja ''Vabandust ma ei saanud aru mida te pühendusega mõtlesite.'' ütles Carolyn ja punastas natuke 'Krt ma ei oska kuulsuste läheduses ültse olla.' riidles Carolyn endaga.
Carolyn Emily Steward
Carolyn Emily Steward

Postituste arv : 71
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Kaubanduskeskuses. Empty Re: Kaubanduskeskuses.

Postitamine by Blood On The Dance Floor Reede Juul 29, 2011 8:45 pm

" Ja sa ikka ei öelnud meile oma nime " lisas Dahvie ning klõnksatas, kui bändikaaslane ta külge kõdistas. " Fuck, lõpeta, Jayy, Fuuuck ! " tõustes jalgadele jooksis mees umbes paarikümne meetri kaugusele kahest fännist ja Jayyst ning pani käed suu juurde torru lõuates täiest kõrist : " Mõrvar . Oi Tere " lõpp läks vaiksemaks, kui Dahvie endast möödunud kahtlustava ilmega turvameest tervitas.
Blood On The Dance Floor
Blood On The Dance Floor

Postituste arv : 48
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Kaubanduskeskuses. Empty Re: Kaubanduskeskuses.

Postitamine by Carolyn Emily Steward Reede Juul 29, 2011 8:49 pm

Carolyn naeris ja jooksis siis Dahvie juurde ''Minu nimi on Carolyn või siis Emily.'' tutvustas ta ennast.
Carolyn Emily Steward
Carolyn Emily Steward

Postituste arv : 71
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Kaubanduskeskuses. Empty Re: Kaubanduskeskuses.

Postitamine by Blood On The Dance Floor Reede Juul 29, 2011 8:57 pm

" Aga Mina ? " küsis Jayy agooniat teeseldes, võttis siis Emily sõbrannalt õlgadest kinni ja vedas ta kahe teise juurde. Dahvie kirjutas oma autogrammi ning pühenduse tüdrukule ning ulatas paberi bändikaaslasele kes hoolega lille maalima kukkus. " Mida sa teed ? " päris Dahvie talt segaduses ning sai ka ülimalt geniaalse vastuse : " See on puhas kunst, ma olen Picasso !" Lõpuks andis ta täiskirjutatud ja joonistatud lehe tüdrukule tagasi.
Blood On The Dance Floor
Blood On The Dance Floor

Postituste arv : 48
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Kaubanduskeskuses. Empty Re: Kaubanduskeskuses.

Postitamine by Carolyn Emily Steward Reede Juul 29, 2011 9:00 pm

Emily naeris Jay üle ja võttis paberi ja pastaka tagasi ''Aitäh!'' tänas Emily poisse ja punastas natuke.

OT: Kas pildi tegime ära w? xD
Carolyn Emily Steward
Carolyn Emily Steward

Postituste arv : 71
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Kaubanduskeskuses. Empty Re: Kaubanduskeskuses.

Postitamine by Blood On The Dance Floor Reede Juul 29, 2011 9:10 pm

OT : mhm

"Ikka ja alati " vastasid mehed kooris ning viibates tüdrukutele hüvastijätuks suundusid mõlemad kaubanduskeskusest välja. " Hmm, mul läheks uusi läätsesid vaja, vanad aeguvad nädala pärast ja roosad ei sobi mu lemmik pükstega kokku... " arutles Jayy endamisi samal ajal kui Dahvie ta kõrval naeru tagasi hoidis. " Noh, Picasso, lähme ostame siis "
Blood On The Dance Floor
Blood On The Dance Floor

Postituste arv : 48
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Kaubanduskeskuses. Empty Re: Kaubanduskeskuses.

Postitamine by Carolyn Emily Steward Reede Juul 29, 2011 9:12 pm

Emily lehvitas poistele vastu ja läks sõbrannaga uusi teksasi otsima.
Carolyn Emily Steward
Carolyn Emily Steward

Postituste arv : 71
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Kaubanduskeskuses. Empty Re: Kaubanduskeskuses.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele