Motionless In White
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Don't pop my fucking balloon

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Blood On The Dance Floor Reede Juul 29, 2011 10:44 pm

Enamus saja meetri raadiuses olevad inimesed pöördusid vaatama kahte üsnagi ekstreemse välimusega meest kui niid ringi kõndisid, üks neist tulivihane. " Kuidas ta võis, kas ta arvab, et teiste õhupallide puruks tegemine on okei ? " lausus ta ebatavaliselt kileda häälega. Dahvie ta kõrval pööritas silmi ning otsis silmadega uut õhupallimüüjat kuna muidu ei jääks Jayy veel üsnagi kaua rahulikuks.
Blood On The Dance Floor
Blood On The Dance Floor

Postituste arv : 48
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Kristen Stewart Reede Juul 29, 2011 10:48 pm

Kris jalutas pargi ringi. Kapuuts peas, nagu tal viimasel ajal kombeks oli. Linnavahel ringikõndmine, nii et kõik sind vahivad oli kohutavalt tüütu. Tüdruk hoidis pilgu maas, et keegi teda kogematta ära ei tunneks. Kuid õnn ei soosinud teda. Pilkmaas tähendas temasugusele kobakäppale koperdamist ja see kord komistas ta kahe mehe otsa. Üks vist oli midagi õhupallidest rääkinud?
Kristen Stewart
Kristen Stewart

Postituste arv : 89
Join date : 28/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Blood On The Dance Floor Reede Juul 29, 2011 10:54 pm

"Mida... " Jayy pööras välgukiirusel ümber ning haaras võõral naisel igaks juhuks õlgadest, et too pikali ei kukuks. " Kõik korras ? " päris ta ning Dahvie lisas : " Päise päeva ajal purjutamine on nii tervisele kui ka kordinatsioonile halb . " muud selgitust ta lihtsalt ei leidnud, miks peaks noor naine keset palavat päeva mööda parki ringi kõndima kapuuts sügavale pähe tõmmatud?
Blood On The Dance Floor
Blood On The Dance Floor

Postituste arv : 48
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Kristen Stewart Reede Juul 29, 2011 10:57 pm

Kris'il kukkus kapuuts peast. "Jah." pomises ta esimesele küsimusele vastuseks pilk maas kommenteerimatta teist lauset. Pooled inimesed olid pea juba tema poole pööranud. Ka mehed kelle ta otsa koperdas olid ilmselt kuulsad, aga sellist asja, et Kristen Stewart, kaugel oma kodulinnast, pargis jalutab ei juhtu vist iga päev? Ta mandlipruunid silmad oli kindlalt maha suunatud kui ta kiiresti kapuutsi uuesti pähe tõmbas.
Kristen Stewart
Kristen Stewart

Postituste arv : 89
Join date : 28/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Blood On The Dance Floor Reede Juul 29, 2011 11:02 pm

"Kuule, ta tundub tuttav " sosistas Dahvie ning nägi Jayyd õlgu kehitamas. " Sa oled see.... kurat, ma olen täiesti kindel, et ma olen sind näinud " lisas mees omalt poolt juurde ning lehvitas mööduvatele varateismelistele, kes varem nende juures seisma olid tahtnud jääda, kuid nüüd hirmuga põgenesid. " Jookske jah, või ma teen teie õhupallid katki " suutis pikem kahest naeru kinni hoides piiksatada.
Blood On The Dance Floor
Blood On The Dance Floor

Postituste arv : 48
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Kristen Stewart Reede Juul 29, 2011 11:05 pm

Kris'i nägu hakkas kergelt õhetama. Ta ei teadnud millest see oli? Ilmslet ärritusest? Ka need mehed tundusid tuttavad. "Jah ilmselt oled." pomises ta sellele kes oli kindel, et on teda näinud. Tüdruk torkas käed kottakapluusi taskusse ning tõstis siis atuke pilku, et mehi silmitseda. Jah, olid küll natuke tuttavad.
Kristen Stewart
Kristen Stewart

Postituste arv : 89
Join date : 28/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Blood On The Dance Floor Reede Juul 29, 2011 11:13 pm

"Igatahes, ma olen Jayy Von ja tema on Dahvie " tutvustas süsimustade juustega mees ennast ja oma bändikaaslast naeratades, kuid lisas siis ähvardavalt : " Kui sa homofoob oled soovitan minema minna või sa kahetsed. " Kogu efekti rikkus ära Dahvie kes kikivarvukile tõusis, Jayy juukseid sasis ning nöökas : " Nagu sa tüdrukule midagi peale põsemusi ja kallistuse teeksid... samas sa mängisid kunagi ühe fänni juustega nagu sul oleksid vuntsid... " lause lõpp vajus kohmetusse vaikusesse kolme inimese vahel keda kogu pargitäis inimesi lakkamatult jõllitas.
Blood On The Dance Floor
Blood On The Dance Floor

Postituste arv : 48
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Kristen Stewart Reede Juul 29, 2011 11:16 pm

Kris turtsatas homofoobia peale. "Ei ole sellist foobiat." ütles ta "Ainult Kullafoobia." pomises ta kuuldamatult ning lisas siis. "Ma olen Kristen Stewart." ning jäi Dahvie't vaatama ise kergelt muiates. Normaalsed.
Kristen Stewart
Kristen Stewart

Postituste arv : 89
Join date : 28/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Blood On The Dance Floor Reede Juul 29, 2011 11:23 pm

" Ikka veel midagi " teatas Dahvie samal ajal, kui Jayy ennast kergelt kükakile lasi ning lõpuks naisega samal kõrgusel oli. " Videvikus nägid sa koledam välja, praegu oled sa vägagi armas, vampiirist kutid ei sobi sulle " teatas mees ja nüüd ilmus mõistmise läige ka teise bändiliikme silmi, kuid välja ta midagi ei öelnud, täpsemalt tundus talle, et Kristen ei taha, et inimesed teda ära tunneksid. " Kuld ei sobi minuga kokku " lausus Jayy vingus näoga tündruku avalduse peale.
Blood On The Dance Floor
Blood On The Dance Floor

Postituste arv : 48
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Kristen Stewart Reede Juul 29, 2011 11:29 pm

Kris muigas nõrgalt ja see kord punastas meelitusest mitte ärritusest. "Videvikus taheti ka haiglaselt kahvatuid näitlejaid." pomises ta. Naine oli resisööri kõige täiega perse saatnud kui too pakkus välja, et need kes vampiire mängivad võiksid mingi aeg päiesest eemal hoida ja niimoodi kahvatumaks saada. Kristen kergitas ka vaevumärgatavalt kulmu Jayy lause peale. Ta oli lootnud, et ta hääletud sõnad jäävad märkamatta, kuid ilmselt olid mõnel mehel teravad kõrvad.
Kristen Stewart
Kristen Stewart

Postituste arv : 89
Join date : 28/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Blood On The Dance Floor Reede Juul 29, 2011 11:35 pm

"Kuulsid, mine vaata, äkki saad vampiiri mängida " müksas Dahvie oma bändikaaslast mänglevalt ribidesse ning too pahvatas naerma. " Läätsedega olen ma harjunud ja nahk on mul kahvatu, meiki kannan niikuinii kogu aeg, aga ma tõesti ei usu, et nad otsivad kõhutantsu harrastavat mitteametliku bändi karjujat ja solisti " teatas ta katkendlikult pärast iga naeruturtsatust. Tõsinedes küsis ta Kristanilt kutsikasilmad peas : " Ega sa kuskil õhupallimüüjat ei näinud, Üks .. " , kuid mehe sõnu takistas Dahvie käsi ta suul ning too jätkas ise lauset : " Ta sinine õhupall torgati sigariga katki. Sorri, Jayy, sa ropendad liiga palju. "
Blood On The Dance Floor
Blood On The Dance Floor

Postituste arv : 48
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Kristen Stewart Laup Juul 30, 2011 8:08 am

Kris muigas jälle."Paroodiate jaoks otsivad küll." arvas ta "Seal oli vist mingi." ütles ta ebamääraselt selja taha viibates, kuhu just oli ilmunud käruga jäätisemüüa kelle käruküljes oli ka päris hirmuäratav valik õhupalle. Kusjuures igaõupall oli ise värvi ja ülimalt suur.
Kristen Stewart
Kristen Stewart

Postituste arv : 89
Join date : 28/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Blood On The Dance Floor Laup Juul 30, 2011 11:21 am

"Ma lähen korraks " hüüdis Jayy ning jooksis minema, mis tema riietuse juures üsna koomiline vaatepilt oli. Kahest järelejäänud mees pööritas muiates silmi ning ütles naise esimese lause peale : " Siiski ma pakun, et isegi neil ei tohiks kogu keha tatoveeringuid täis olla . " ja lisas siis oma silkava bändikaaslase poole osutades : " Ta on tegelikult üsna täiskasvanuliku käitumisega väike geike, aga talle meeldivad õhupallid ja pulgakommid... palju ! "
Blood On The Dance Floor
Blood On The Dance Floor

Postituste arv : 48
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Kristen Stewart Laup Juul 30, 2011 11:24 am

Kris itsitas Jayy'd vaatates. "Vaat kui armas." arvas ta sarkastilise noodiga. "Ja paroodiatesse võetakse vist igasuguseid." mõtles ta valjusti. Mida ebainimlikuma välimusega seda parem. Vähemalt talle tundus nii.
Kristen Stewart
Kristen Stewart

Postituste arv : 89
Join date : 28/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Blood On The Dance Floor Laup Juul 30, 2011 11:39 am

Dahvie naeratas samuti, " Ära seda talle ütle, muidu jookseb veel bändist minema, et vampiiriparoodiatest tüüpe lantida . " Nähes eemal kampa üsnagi ekstreemse välimusega teismelisi kes teda vaadasid mees lehvitas ning nood lehvitasid vastu ja hakkasid lähemale tulema. " Issand, ma armastan inimesi kes mind teavad, " ütles ta õndsalt enne, kui niiöelda ' emod ' nendeni jõudsid.
Blood On The Dance Floor
Blood On The Dance Floor

Postituste arv : 48
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Kristen Stewart Laup Juul 30, 2011 11:44 am

Krissi naeratus lõi hetkeks värelema. Ta teeks ükskõik mida, et olla taavaline inimene. Lihtsalt Kriss. Tüdruk tõmbas kapuutsi sügavamale pähe ja pöördus vaatama kuhu Jayy kadus. Poisid tundusid toredad, aga inimesed kes neid vahtisid ei meeldinud tüdrukule. Lootes märkamattuks jääda lasi ta õlad kergelt kühmu.
Kristen Stewart
Kristen Stewart

Postituste arv : 89
Join date : 28/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Blood On The Dance Floor Laup Juul 30, 2011 12:06 pm

" Dahvie, hei, kus Jayy on ? " küsisid mehe ümber kogunenud noored ja kui ta neile kõik ära oli seletanud hakkasid enamus teismelistest naerda möirgama. " See ei ole tore, te teate kõik ise ka meie youtube videotest, et talle meeldivad sellised asjad. " hurjutas Dahvie naerusuiselt. Tehes umbes paarkümmend kallit ja andes autogramme lahkus inimestesumm üsna pea ning jätsid mehe lõpuks rahule mille üle tal just kõige rõõmsam meel polnud. " On selliseid fänne samuti, kellega oleme pool päeva ringi tuianud, see on nii vapustav. " õhkas ta plikalikult ning otsis pilguga Kristenit. " Võta see kapuuts peast ära, keegi ei tule sulle kallale! "
Blood On The Dance Floor
Blood On The Dance Floor

Postituste arv : 48
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Kristen Stewart Laup Juul 30, 2011 12:10 pm

Kris ohkas ja tõmbas kapuutsi vastumeelselt peast ning lasi juusetel näoette langeda. "Mulle lihtsalt ei meeldi "fännid"." pomises ta. Ja see oli ka tõsi. Paremameelega oleks ta ise üks fänn. Nii oleks vähemalt mugavam.
Kristen Stewart
Kristen Stewart

Postituste arv : 89
Join date : 28/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Blood On The Dance Floor Laup Juul 30, 2011 12:17 pm

" Miks, see on imeline kui inimesed sind ära tunnevad ja sinuga koos tahavad olla... noh, mind on mõned korrad küll vägistamises süüdistatud, aga see oli teine lugu, too plika oli paari kunagise meie - minu ja Jayy - tuttavaga mestis ja ajas jama " lendas Dahvie oma mõtetesse. Sekund peale mehe pika jutu lõpetamist hüples kohale Jayy, käes röögatult suur punt õhupalle, " näe, seo need mu tunnelitesse, sa oled pikem kui Dahvie. " ütles ta ning andis Kristenile kaks õhupalli toppides oma kõrva talle nina alla.
Blood On The Dance Floor
Blood On The Dance Floor

Postituste arv : 48
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Kristen Stewart Laup Juul 30, 2011 5:04 pm

Kris oli täiesti jahmunud näoga. Mida asja? ta ei saanud aru mida Jayy tahtis. Pidi ta need õhupallid poisile kõrvakülge siduma? Mis tunnelitest ta rääkis?
Kristen Stewart
Kristen Stewart

Postituste arv : 89
Join date : 28/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Blood On The Dance Floor Laup Juul 30, 2011 9:42 pm

Naise jahmunud näoilmet nähes naeris Jayy oma tavapärast heledat kummalise multikahäälega naeru ning seletas : " Need suured augud mis mul kõrvades on , " demonstratsiooniks lükkas ta oma nimetissõrme läbi vasakus kõrvas oleva augu mis plastikrõngaga ümbritsetud oli.

OT :
Don't pop my fucking balloon Blood-on-the-dance-floor_thumb
vasakul olev on Jayy, vaata ta kõrva ja avastad tunneli :3
Blood On The Dance Floor
Blood On The Dance Floor

Postituste arv : 48
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Kristen Stewart Püh Juul 31, 2011 12:04 pm

OT: Ok

"Aa." ütles Kris ikka veel jahmunult. Ja sidus ettevaatlikult õhupallid sinna kuhu kästud ning tõmbus siis eemale. Mis teha polnud selliste asjadega harjunud.
Kristen Stewart
Kristen Stewart

Postituste arv : 89
Join date : 28/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Blood On The Dance Floor Püh Juul 31, 2011 8:07 pm

Kui Dahvie poleks teadnud, et ta bändikaaslane on gei oleks ta arvanud, et too lööb Kristenile külle arvestades toda säravat naeratust mille Jayy naisele saatis. " Kuidas sobib " keerutas Jayy ringi õhupall pea kohal hullumeelselt põntsumas. " Võta pulgakommi " ohkas kahest lühem vastuse asemel ning toppis mehele nimetatud maiuse suhu. " Ja kogu halb tuju on unustatud... " pomises ta nähes õndsalt oma kommi lutsivat Jayyd.
Blood On The Dance Floor
Blood On The Dance Floor

Postituste arv : 48
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Kristen Stewart Püh Juul 31, 2011 8:11 pm

Kris muigas "Väga ilus." arvas ta kui Jayy küsis "kuidas sobib" Kristen surus naeru alla Jayy nägi välja nagu väike poisike, või tegelikult oleks mingil määral paremini sobinud "väike plikake".
Kristen Stewart
Kristen Stewart

Postituste arv : 89
Join date : 28/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Blood On The Dance Floor Püh Juul 31, 2011 8:31 pm

" Ta pole koguaeg selline , " lausus Dahvie naerdes kui Jayy Von mööda pargi keskpaika ringi keksles ja suvalistele inimestele tere ütles, üks kõrv kõvasti hõljuvamas olekus kui teine. " Meil tuleb ülehomme kontsert ning ta läks juba kaks nädalat tagasi hasarti täis. "
Blood On The Dance Floor
Blood On The Dance Floor

Postituste arv : 48
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Don't pop my fucking balloon Empty Re: Don't pop my fucking balloon

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele