Motionless In White
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foorumi tutvustus

Go down

Foorumi tutvustus Empty Foorumi tutvustus

Postitamine by Sum 41 Nelj Juul 28, 2011 8:42 pm

Motionless In White on linn täis kuulsusi. Kuulsused kellel on võimed ja kellel on rassid. Iga kuulsus peab olema 18-35 aastat vana, et siin linnas elada. Nad võivad olla bändis, näitlejad, luuletajad, artistid jne. Kui sa teed bändi liikme pead sa ka ülejäänud bändi tegema. Võivad ka olla intervjueerijad kes peavad bändiga/artistiga/näitlejaga kokku leppima intervjuu aja. Intervjueerijatel pole võimeid või rassi.

Kui teete bändi: Peate tegema kasutaja bändi nimega ja tutvustama seda bändi ja bändi kaaslasi, Kui te ei taha mängida terve bändiga ei pea te seda tegema, aga kui on autogrammide andmine v kontsert peate mängima enda bändi kasutajas. Hankige endale manager ja tuuri manager. Selle jaoks teete ka eraldi kasutaja või otsite kellegi kellel on tehtud kasutaja kes on manager. Kui on bänd ei pea sa tegelaste suhteid tegema, aga võid. Te võite ka mõelda ise mingi bändi välja.

Näitleja: Teete siis ühe kasutaja, kus te teete filme, intervjuusi jne. Te võite ka olla algaja näitleja.

Artist: Sama bändiga, aga ainult 1 kasutaja. Te võite ka ise mingi laulja välja mõelda.

Fänn: Neil võib ka rass ja võime olla, aga nad elavad ainult ühes riigis ja teevad sinna teemasi.

Manager: Kui on manager mõtlete ise tegelase välja.

Intervjueerija: Kuulus intervjueerija. Võite ise ka välja mõelda.

Kui teete nt midagi muud kui bänd, näitleja v artist saatke mulle kiri ja ma lisan siia selle kuulsuse rolli ka.

Kui midagi on puudu mida te tahaksite veel teada saatke pm'i kas mulle või Isis'ele(Kristen Stewart).
Sum 41
Sum 41
Admin

Postituste arv : 61
Join date : 28/07/2011

https://askingsum.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele